تلگرام آوند انرژی
instagram آوند انرژی
آپارات آوند انرژی

021-26327702   |   support@avandenergy.com

محصولات آوند انرژی

baner arow

محصولات آوند انرژی

این مجموعه همواره در تلاش است با ارایه محصولاتی از برترین و قدرتمندترین برندهای دنیا علاوه بر کیفیت و اطمینان خاطر، همگام با تکنولوژی روز دنیا در حوزه اعلام و اطفای حریق گام بردارد.

اعلام حریق بی سیم

سامانه های اعلام حریق بی‌سیم جنرال الکتریک پیشگام در سیستمهای ایمنی ساختمان ها با رفع نیاز به کابلکشی، بسیاری از موانع و مشکلات سامانه های دیگر را پست سر نهاده است.

اعلام حریق متعارف

بهره گیری از کیفیت و امکانات بالای محصولات جنرال الکتریک و سازگاری با تجهیزات و آشکارسازهای برندهای مختلف

آشکارسازهای موضعی

محصولات کمپانی BRK/First Alert با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی ها، قابلیت جابجایی آشکار ساز و همچنین طراحی مناسب بر اساس نیازهای مختلف جهت حفاظت از با ارزش ترین های شما طراحی شده اند.

آشکارسازهای رله دار

دتکتورهای رله دار قابلیت ارتباط با انواع سامانه های هوشمند را دارا می باشند و یا می توانند امکان انجام اقدامات کنترلی همچون روشن کردن فن، دمپر و غیره را ایجاد نمایند.

خاموش کننده آتش

جدیدترین نسل خاموش کننده دستی قابل حمل، استفاده ساده و بدون نیاز به آموزش را برای حریق های کوچک مهیا می سازد و پس از اطفا بدون بر جای گذاشتن آلودگی و یا آسیب به ادوات عمل می نماید.

اسپرینکلر

اسپرینکلرهایی دارای استانداردهای جهانی همچون UL و مورد تایید سازمان آتش نشانی دارای عملکردهای استاندارد و سریع در انواع مختلف، محصولاتی موثر در حوزه اطفا به شمار می آیند.

 

آوند انرژی