021-22530423   |   support@avandenergy.com

 

Picture32

امروزه سامانه های اعلام حریق آدرس پذیر از پرکاربردترین سیستم های اعلام حریق به شمار می آیند. هر یک از تجهیزات این سیستم ها درون لوپ آدرس پذیر دارای یک آدرس منحصر به فرد بوده که امکان مشاهده وضعیت تجهیزات را از روی کنترل پنل مرکزی میسر می سازد. روش های مختلفی جهت آدرس دهی تجهیزات در این گونه سیستم ها وجود دارد:
- آدرس دهی از طریق ابزارهای دستی (Handheld)
- برنامه ریزی و آدرس دهی خودکار پنل
- آدرس دهی فیزیکی از طریق Dipswitchها
- آدرس دهی فیزیکی با استفاده از کلیدهای گردان
ساده ترین روش آدرس دهی استفاده از کلیدهای دهدهی (دو کلید گردان با شماره‌های ۰–۹ و یا 0-12) است. از آنجاییکه این روش بسیار ساده و قابل فهم بوده و نیاز به تخصص و دانش خاصی ندارد، امروزه مورد استقبال قرار گرفته است. دتکتورهای آدرس پذیر Aritech توسط دو سوییچ گردان قابل آدرس دهی می باشند. از مهم ترین مزایای این روش می توان به موارد زیر اشاره نمود.
• سرعت بالا و سهولت برنامه ریزی
• کاهش احتمال خطا در آدرس دهی
• آگاهی از آدرس تجهیزات در یک نگاه
• عدم نیاز به اطلاع از دانش فنی

Aretech detector address

سیستم های اعلام حریق آدرس پذیر Aritech، با سرعت و قابلیت پردازش هوشمند بالا مناسب برای انواع فضاها می باشد. این سیستم ها دارای یک طراحی مدرن است که با هر دکور و فضایی هماهنگ می شود. نمایشگر گرافیکی سازگار با EN54 یک وجه متمایز منحصر بفرد را ارائه می دهد. امکانات برنامه ریزی از قبیل شماره گیر Jog Dial جهت آدرس دهی آسان تر، ماژول های قابل افزایش و اتصالات USB و Ethernet، امکان سریع پیکربندی این سیستم ها ارائه می دهد. 

soulotionest3 baner level3 Aritech

آوند انرژی