021-71192   |   support@avandenergy.com

آوند انرژی

سیستم اطفای آبی تر

baner arow

 

16- میزان پاکسازی هوا توسط فیلترهای دتکتورهای مکشی سری VESDA-E چه میزان است؟

vesda e

دتکتورهای مکشی سری VESDA-E از یک فناوری تصفیه دو مرحله ای استفاده می کند. بدینصورت که در مرحله اول با فیلتر نخست ذرات بزرگ حذف می شوند و در مرحله دوم همه ذرات ریزتر که توسط فیلتر اول قادر به حذف شدن، نبوده اند از هوای مکش شده فیلتر می شوند. بدین طریق از ورود هرگونه ذرات آلودگی به محفظه تشخیص و آسیب به چمبر تجهیز جلوگیری به عمل می آید.

17- من برای پروژه های قبلی خود دتکتور وزدا مدل VESDA VLP را می خریدم الان چه مدلی جایگزین آن شده؟

وزدا vlp

جایگزین اصلی دتکتور VLP، مدل VEP چهار لوله می باشد. همچنین برای افزایش طول لوله و افزایش میزان حساسیت به میزان قابل توجه می توانید مدل VEU را خریداری کنید.

18- من یک VESDA VLP قدیمی روی دیوار دارم که برای جایگزینی آن چه کاری باید انجام دهم؟

دتکتورهای مکشی VESDA-E VEP و VEU از نظر شبکه لوله ای، رله ها و همچنین پشتیبانی از VESDAnet با مدل VLP سازگار هستند. منبع تغذیه موجود در مدل VLP بدون نیاز به اعمال تغییرات از VEP پشتیبانی می کند. در صورت بروزرسانی از VLP به VEU با توجه سرعت بیشتر نمونه برداری هوا در این مدل بایستی میزان مصرف انرژی در نظر گرفته شود.

19- کشف و تشخیص دتکتورهای مکشی سری VESDA-E بر چه اساسی استوار است؟

اساس کشف دود در دتکتورهای مکشی سری VESDA-E بر اساس تکنولوژی تشخیص Flair ستوار است. محفظه تشخیص فلیر از معادل 330،000 سنسور و الگوریتم های پیشرفته برای تشخیص دود و ویژگی های نوع ذره استفاده می کند.

20- قابلیت Smoke Plus در دتکتورهای مکشی سری VESDA-E چه امکاناتی را در اختیار قرار می دهد؟

دستاوردهای Smoke + برای دتکتورهای مکشی سری VESDA-E کارایی بهتر، مصرف برق کمتر، حذف دقیق تر آلارم های کاذب و زمان پاسخ دهی سریعتر هستند.

21- آیا امکان تشخیص گاز های قابل اشتعال نیز در دتکتورهای سری VESDA-E دیده شده است؟

در این سری با افزودن ماژول های ECO می توان حتی در مسیرهای دلخواه به سادگی گازهای مختلف را شناسایی و کشف نمود.

22- قابلیت VESDA Analytics چیست؟

این ویژگی امکان بررسی دقیق تر هوای نمونه برداری شده را فراهم می کند. تجزیه و تحلیلهایی همچون DieselTrace، WireTrace و DustTrace بترتیب با امکان دنبال کردن دود حاصل از ماشین الات دیزل سوز، دود ناشی از سیم ها و تشخیص گرد و غبار در محیطهای با آلودگی بالاتر را فراهم می آورد.

23- دتکتورهای مکشی سری VESDA-E از چه اتصالاتی پشتیبانی می کنند؟

vesda e

VESDA سری E اتصالاتی با قابلیت های انعطاف پذیری که در شبکه و برنامه نویسی دارند باعث کاهش هزینه های نصب، راه اندازی، نظارت و نگهداری از راه دور از طریق اترنت، وای فای، USB، VESDAnet و رله می شوند.

24- کدام دتکتور مکشی وزدا قابلیت آدرسی دهی دارد؟ این دتکتور چطوری کار می کند؟

مدل VEA دتکتورهای وزدا با استفاده از یک شبکه لوله ها با قطرهای کم و دارای نقاط نمونه برداری، قابلیت آدرس پذیری دقیقی را فراهم می آورد. این دتکتورها به طور فعال از طریق نمونه برداری، تجزیه و تحلیل اطلاعات و تشخیص میزان حضور ذرات دود در یک ماژول مرکزی عمل می نمایند. این آشکارساز قابلیت پشتیبانی از 40 حفره نمونه برداری جهت آدرس دهی را دارا هستند.

25- چطور می توان مطمین شد دتکتورهای وزدا دارای قابلیت اطمینان بالاتری نسبت به دتکتورهای مکشی موجود در بازار دارد؟

شرکت Xtralis 200 اختراع ثبت شده در زمینه دتکتورهای مکشی VESDA دارد که بیش از 100 اختراع جدید آن مربوط به سری VESDA-E هستند. همچنین پروژه های انجام شده این شرکت در سراسر جهان نشان از موفقیت این شرکت در حوزه تخصصی خود دارد.

آوند انرژی