021-71192   |   support@avandenergy.com

آوند انرژی
 • اعلام حریقاعلام حریق
  • Fire Alarm

   سیستم های اعلام حریق هوشمند برای اطلاع رسانی در شرایط اولیه تشکیل حریق طراحی شده و با کوچکترین دود یا حرارت فعال شده و محلی که حریق در آن در حال شکل گرفتن می باشد را شناسایی و با فعال شدن هشدارهای سیستم اقدام به اطلاع رسانی می نماید و در صورت اتصال به سیستم اطفا حریق با ارسال سیگنال هایی به سیستم اطفا باعث فعال سازی سیلندرهای آتش نشانی شده که این سیستم با عملیات خنک سازی خودکار خود آتش را فرو نشانده و از گسترش دامنه آن جلوگیری می نماید.

   fire alarm megamenu

 • اطفای گازیاطفای گازی
  • fire alarm 2x tile fire alarm est3 tile
      

   fire suppression system

   طي دهه هاي متمادي سيسـتم هاي اطفاى حريق اتوماتيك، نقش بسيار مهمى در حفاظت از حريق ايفا نموده اند. نوع ماده اطفا كننده از يك سو و فن آوري مربوطه از سوي ديگر در حال پيشرفت می باشد.

   fire alarm megamenu

 • کابل اعلام حریقکابل اعلام حریق
  • fire alarm 2x tile fire alarm cable tile fire alarm est3 tile
   دانستنی های کابل اعلام حریق fire alarm 2x tile  

   Fire Alarm cable

   کابل اعلام حریق یا کابل نسوز دارای طراحی ویژه جهت کابل کشی سیستم های اعلام حریق می باشد.

   fire alarm megamenu

 • شیر اطفای حریقشیر اطفای حریق
  • زون اسمبلی شیر پروانه ای شیر قطع کن
   شیر یک طرفه شیر تست و تخلیه استرینر Strainers Valve
   fire alarm Genesis notification and alert tile    

   Sprinkler Fire Fighting System

   در سیستم تر فشار لازم به صورت دائم در لوله ها و پشت اسپرینکلرها وجود دارد.هنگامی که اسپرینکلرها فعال شوند منجر به عملکرد کل سیستم شامل انواع شیرآلات و سایر متعلقات می شود.

   fire alarm megamenu

 • اسپرینکلر و ملحقاتاسپرینکلر و ملحقات
  • fire alarm 2x tile fire alarm cable tile fire alarm est3 tile
   اطفای آبی    

   Sprinkler Accessories

   یکی از اجزای سیستم های اطفای حریق اتوماتیک محسوب می گردد. اسپرینکلر زمانی که اثری از آتش‌سوزی را تشخیص دهد، مانند وقتی که دما از میزان مشخصی فراتر رود، آب را تخلیه می‌کند. عملکرد اسپرينكلر به این صورت است که پاشنده‌ها داراي حباب شيشه‌اي شامل مايع حساس به حرارت هستند كه در مواجه با آتش به صورت مستقل شكسته شده و باعث پاشيده شدن آب روي آتش و كنترل آن مي‌شوند. 

   اسپرینکلر آتش

 • دتکتورمکشیدتکتورمکشی
  • fire alarm 2x tile fire alarm cable tile fire alarm est3 tile
   fire alarm Genesis notification and alert tile    

   Aspirating Smoke Detector

   هشدار بسیار سریع و زود هنگام دتکتورهای VESDA زمانی را جهت بررسی، مداخله و جلوگیری از خرابی های تجاری برای شما می خرد. علاوه بر این از آسیب، خرابی و هزینه های سرکوب خطا جلوگیری می نماید.

   fire alarm megamenu

 • برند هابرند ها
  • Brand

    

   fire alarm megamenu

 • مقالاتمقالات
  • دانشنامه
   encyclopedia-sparticle.jpg
   مقالات عمومی
   papular-article.jpg
   مقالات تخصصی
   article-sp.jpg
 • logo web big

 سیستم اعلام حریق بی سیم و مزایای آن

 

پنل اعلام حریق بی سیم

 

شما به عنوان مالک یک کسب و کار و یا سازمانی که احساس مسئولیت دارید، الزام داریدکه تجهیزات ایمنی در برابر آتش موثر و قابل اطمینانی را فراهم آورید. به منظور حفاظت از کسب و کار و هشدار به ساکنین در هنگام وقوع حریق، شما نیازمند ابزاری قابل اطمینان با نام سیستم اعلام حریق هستید.
سامانه های اعلان حریق بی سیم راه حلی خوب برای مکانهای ساخته شده و ساختمانهای موقت است. این سیستم های هشدار دهنده نه تنها پیام را روشن و واضح بیان میکنند، بلکه قابلیت بی سیم بودنشان بسیار مفید است و کارایی بالایی دارد. در زیر خواهید دید که به چه دلیل باید سیستم های اعلام حریق بی سیم را برای نصب انتخاب کنید.


نصب سریع

سیستم های اعلام حریق بی سیم به این دلیل که نیازی به سیم کشی بین کنترل پنل و دیگر تجهیرات ندارند سرعت نصب بیشتری دارند.
سیستم های هشدار دهنده بی سیم مانند پنل NX تولید شده توسط شرکت جنرال الکتریک از طریق امواج هم ارتباط دارند و زمانی که کنترل پنل نصب شد، تجهیزات به راحتی به شبکه مرکزی و یکدیگر از طریق سیگنالها به هم متصل می شود. دتکتورهای اعلام حریق این نوع سیستم ها بدون نیاز به کابل کشی در زمان کوتاه قابل نصبند و نیروی کار و صرفه جویی در هزینه را در پی خواهند شد.


سیستم اعلام حریق بی سیم چطور باعث کاهش هزینه ها می شود؟

 

سیستم اعلام حریق بی سیم


از آنجاییکه در این نوع سیستم ها نیاز به کابل حذف می گردد، صرف زمان و انرژی جهت ایجاد سیم کشی و حفر سوراخ و لوله لازم نبوده و می توان این تمرکز را در جای دیگر بکار گرفت. همچنین ریسک ضربه به سیم کشی های پنهان یا پوشش دار که منجر به از کار افتادگی آنها می شود وجود ندارد، ضمنا توقفی در زمان اجرای کارها و عملیات در محل وجود ندارد.


امنیت و کارایی سیستم های اعلام حریق بی سیم چقدر است؟

تجهیزات سیستم های اعلام حریق بی سیم با یکدیگر در ارتباطند که این همان چیزی است که برای هشدار زودهنگام و حفظ امنیت کارگران نیاز داریم. نصب سریع هشدار دهنده های آتش سوزی بی سیم همچنین تضمین می کند که می توان اقدامات ایمنی آتش را به سرعت انجام داد و هر گونه تغییری را برای برآوردن الزامات ارزیابی خطر آتش سوزی ایجاد کرد.
مکانهای ساختمانی متفاوت نیازمند انواع متفاوتی از سیستم ها از نظر اندازه، طرح بندی و نیروی کار هستند. اما همه آلارم های آتش بایستی قابل اطمینان بوده و به حد کافی بلند باشند تا پیام را به وضوح برسانند.


قابلیت حمل و استفاده مجدد سیستم اعلام حریق بی سیم چه مزایایی در پی دارد؟

ارتباط بی سیم برای جایگزینی انتخاب خوبی می دهد. محلهای ساختمانی به طور متداوم هر چه پروژه پیشرفت می کند، تغییر می کند و سیستم های اعلام حریق کابلی در این حالت نیازمند انرژی بیشتری برای استخراج و جابجایی دارند. زمانی که محل اصلاح شد، دتکتورهای بی سیم می توانند از سطح باز شوند و به مکان دیگری برده شوند تا هشدارهای مکان جدید را گزارش کنند.
به منظور داشتن قابلیت حمل آشکارساز های بی سیم شرکت جنرال الکتریک به وسیله باتری تامین انرژی می شوند. این باتری ها طول عمر زیادی دارند، اما در صورت لزوم به راحتی قابل جایگزینی هستند.

 

 

01 solution

01 product

01 atashneshani

01 catalog

آوند انرژی