021-22530423   |   support@avandenergy.com

آوند انرژی
 • اعلام حریقاعلام حریق
  • Fire Alarm

   سیستم های اعلام حریق هوشمند برای اطلاع رسانی در شرایط اولیه تشکیل حریق طراحی شده و با کوچکترین دود یا حرارت فعال شده و محلی که حریق در آن در حال شکل گرفتن می باشد را شناسایی و با فعال شدن هشدارهای سیستم اقدام به اطلاع رسانی می نماید و در صورت اتصال به سیستم اطفا حریق با ارسال سیگنال هایی به سیستم اطفا باعث فعال سازی سیلندرهای آتش نشانی شده که این سیستم با عملیات خنک سازی خودکار خود آتش را فرو نشانده و از گسترش دامنه آن جلوگیری می نماید.

   fire alarm megamenu

 • اطفای گازیاطفای گازی
  • fire alarm 2x tile fire alarm est3 tile
      

   fire suppression system

   طي دهه هاي متمادي سيسـتم هاي اطفاى حريق اتوماتيك، نقش بسيار مهمى در حفاظت از حريق ايفا نموده اند. نوع ماده اطفا كننده از يك سو و فن آوري مربوطه از سوي ديگر در حال پيشرفت می باشد.

   fire alarm megamenu

 • کابل اعلام حریقکابل اعلام حریق
  • fire alarm 2x tile fire alarm cable tile fire alarm est3 tile
   آزمون کابل اعلام حریق    

   Fire Alarm cable

   کابل اعلام حریق یا کابل نسوز دارای طراحی ویژه جهت کابل کشی سیستم های اعلام حریق می باشد.

   fire alarm megamenu

 • شیر اطفای حریقشیر اطفای حریق
  • زون اسمبلی شیر پروانه ای شیر قطع کن
   شیر یک طرفه شیر تست و تخلیه استرینر Strainers Valve
   fire alarm Genesis notification and alert tile    

   Sprinkler Fire Fighting System

   در سیستم تر فشار لازم به صورت دائم در لوله ها و پشت اسپرینکلرها وجود دارد.هنگامی که اسپرینکلرها فعال شوند منجر به عملکرد کل سیستم شامل انواع شیرآلات و سایر متعلقات می شود.

   fire alarm megamenu

 • اسپرینکلر و ملحقاتاسپرینکلر و ملحقات
  • fire alarm 2x tile fire alarm cable tile fire alarm est3 tile
   اطفای آبی    

   Sprinkler Accessories

   یکی از اجزای سیستم های اطفای حریق اتوماتیک محسوب می گردد. اسپرینکلر زمانی که اثری از آتش‌سوزی را تشخیص دهد، مانند وقتی که دما از میزان مشخصی فراتر رود، آب را تخلیه می‌کند. عملکرد اسپرينكلر به این صورت است که پاشنده‌ها داراي حباب شيشه‌اي شامل مايع حساس به حرارت هستند كه در مواجه با آتش به صورت مستقل شكسته شده و باعث پاشيده شدن آب روي آتش و كنترل آن مي‌شوند. 

   اسپرینکلر آتش

 • دتکتورمکشیدتکتورمکشی
  • fire alarm 2x tile fire alarm cable tile fire alarm est3 tile
   fire alarm Genesis notification and alert tile    

   Aspirating Smoke Detector

   هشدار بسیار سریع و زود هنگام دتکتورهای VESDA زمانی را جهت بررسی، مداخله و جلوگیری از خرابی های تجاری برای شما می خرد. علاوه بر این از آسیب، خرابی و هزینه های سرکوب خطا جلوگیری می نماید.

   fire alarm megamenu

 • برند هابرند ها
  • Brand

    

   fire alarm megamenu

 • مقالاتمقالات
  • دانشنامه
   encyclopedia-sparticle.jpg
   مقالات عمومی
   papular-article.jpg
   مقالات تخصصی
   article-sp.jpg
 • logo web big

head vip valve

شیر پروانه ای آوند انرژی

شیر پروانه ای با خروجی سیگنال، یکی از پر فروش ترین و کاربردی ترین محصول آوند انرژی با قیمت مناسب می باشد.برای مشاهده اطلاعات تکمیلی بر اساس نوع بر روی دسته بندی زیر کلیک کنید.

vip moshakasat h2

مشخصات فنی شیر پروانه ای

در این بخش عملکرد شیر پروانه ای به همراه تصویر قابل مشاهده است. همچنین مشخصه های فنی شیرهای پروانه ای اعم از فشاری کاری، نوع اتصالات و شماره قطعه، سایزهای موجود و تاییدیه هایی که این شیرها دریافت نموده اند، قابل استخراج می باشد. از دیگر اطلاعاتی که در این بخش موجود است مختصری از نحوه عملکرد خود شیر پروانه ای و همچنین نحوه ارسال سیگنال به پنل اعلام حریق می باشد. با توجه به اهمیتی که شیرهای پروانه ای در سیستم های اطفای حریق آبی به عهده دارد، سعی شده است اطلاعات مفیدی در اختیار قرار داده شود. با توجه به اینکه شیرهای پروانه ای اطفای حریق دارای مشخصه های خاصی از قبیل رنگ، جنس بدنه، فشارکاری، نوع اتصالات و قابلیت ها نسبت به شیرهای پروانه ای عادی دارند، خریداران و مجریان سیستم های اطفای حریق بایستی اطلاعات دقیقی از این محصولات داشته باشند.

vip moshakasat h2

کاتالوگ شیر پروانه ای

شما در این بخش کاتالوگ های شیر پروانه ای را می توانید دانلود کنید که شامل دو کاتالوگ به زبان های فارسی و انگلیسی می شود. در این کاتالوگ ها بخش هایی مانند جزییات فنی، ماکزیمم فشار کاری و ماکزیمم فشار تست شیرهای پروانه ای، جداول ابعاد شیرها برای سایزهای مختلف شیر از 2 اینچ تا 12 اینچ، متریال و جنس اجزا و قطعات شیرهای پروانه ای، استانداردهای طراحی خود شیر پروانه ای، اتصالات شیر پروانه ای و تست شیر پروانه ای، گواهینامه ها و تاییدیه های کسب شده معتبر جهانی از قبیل UL و FM، برند و کشور سازنده است. سعی شده اطلاعات کامل و صریحی جهت انتخاب و تصمیم گیری جهت خرید و انتخاب محصول بدرستی ارایه شود. در کاتالوگ فارسی محصولات مرتبط نیز تجهیزات یک سیستم اطفای حریق کارآمد تحت عنوان سیستم نظارت بر اطفای حریق آوند انرژی (Avand Flow) ارایه شده است.

vip moshakasat h2

 تصاویر و انمیمیشن های شیر پروانه ای

مواردی از قبیل تصاویر مرتبط با کیفیت بالا، گیف ها و انیمیشن تشریح عملکرد شیرهای پروانه ای اطلاعات مفیدی در اختیار قرار می دهند. تمامی کسانی که در رابطه با سیستم های اطفای حریق در ارتباط هستن اعم از کارشناسان طراحی، خرید، اجرا و بهره بردار بایستی از نحوه کار شیرهای پروانه ای، شکل ظاهری و مشخصات اولیه اطلاع داشته باشند. با تحقیقات میدانی صورت گرفته توسط کارشناسان ما مشخص شد متاسفانه به این نوع محتواها در وب سایت های ایرانی توجه کافی نشده است. لذا شرکت آوند انرژی به عنوان مرجع علمی تخصصی در خصوص سیستم های اعلام و اطفای حریق وظیفه خود دانسته است در این راستا گام های موثری بردارد. لذا در این بخش بصورت خاص توجه شما را به این محتواها (تصاویر، عکس، گیف، مطالب آموزش تصویری و انیمیشن) در مورد کالای شیر پروانه ای جلب می نماید.

vip moshakasat h2

مقالات مرتبط

با توجه به اهمیت و نقش شیرهای پروانه ای در سیستم های اطفای حریق در این بخش سعی شده محتوا و مطالب مفیدی در خصوص این کالا برای مشتریان محترم تدوین گردد. این محتواها بصورت انحصاری متعلق به شرکت آوند انرژی بوده و اطلاعات دسته اول و تالیفی مفیدیست که توسط کارشناسان شرکت تهیه شده است. موضوعات مقالات شیر پروانه ای از موارد عمومی تر همچون "شیر چیست؟" تا شرح مشخصات دقیق شیرهای پروانه ای آتش نشانی که در سیستم های اطفای حریق مورد استفاده قرار می گیرند، ادامه می یابد. لذا سعی شده نیازهای مخاطبین شناسایی و در همین راستا محتوا تهیه و در اختیار قرار گیرد. خواهشمند است در همین راستا با ما در ارتباط باشید، نظرات و یا حتی موضوعاتی که می تواند برایتان مفید باشد را از ما بخواهید. تیم تهیه محتوای شرکت آمادگی تهیه و ارایه موضوعات مورد نظر را داراست.

vip moshakasat h2

سوالات متداول

غالبا بخش سوالات متداول اطلاعات صد در صد کاربردی به مخاطبین ارایه می دهد. در این بخش سعی گردیده سوالات متداول در خصوص شیرهای پروانه ای گرد آوری و بصورت کامل پاسخ داده شوند. از مزایای این بخش شناسایی معضلات و مشکلاتی که کارشناسان طراحی، نصب و اجرا و همچنین بهره برداران سیستم های آبی با شیرهای پروانه ای دارند، گرد آوری و توسط افراد خبره پاسخ داده شوند. لذا خواهشمند است جهت یافتن پاسخ سوالاتی که در مورد شیرهای پروانه ای دارید این بخش را بررسی فرمایید. ضمنا اگر به سوال مورد نظر شما نپرداخته ایم، آنرا برایمان ارسال نمایید تا در اسرع وقت توسط کارشناس خبره طراحی، نصب و یا بهره بردار به آن پاسخ داده شود. این سوالات بصورت رایج با عناوین چون چگونه، چطور، چرا، نحوه نصب، نحوه تامین لوازم یدکی، نحوه انتخاب وغیره بصورت خاص برای شیر پروانه ای مطرح می شود.

vip moshakasat h2

قیمت شیر پروانه ای

از آنجاییکه قیمت یکی از مهمترین عوامل و می شود گفت آخرین عامل جهت تصمیم گیری و خرید محسوب می گردد، از اهمیت بالایی برخوردار است. شیرهای پروانه ای نیز مانند هر کالای دیگری با توجه به کیفیت، کارایی و مشخصه های آن بایستی برای خریداران با قیمت مناسبی ارایه گردد. شرکت آوند انرژی با انتخاب شیر پروانه ای باید قیمت مناسب گام نخستین را جهت رضایت مشتری برداشته است. در این بخش مخاطبین محترم با ارایه آدرس ایمیل و یا شماره تماس در سریعترین زمان ممکن از طرف تیم فروش آوند انرژی از قیمت کالا مطلع می گردند. سعی شده استعلام قیمت در سریعترین زمان و با دریافت حداقل اطلاعات تحقق یابد. با توجه به نوسانات قیمت کالاها منجمله شیرهای پروانه ای خواهشمند است پس از دریافت استعلام قیمت با هماهنگی واحد فروش در حداقل زمان ممکن پروسه خرید خود را تکمیل و نهایی فرمایید.

01 solution

01 product

01 atashneshani

01 catalog

آوند انرژی