021-22530423   |   support@avandenergy.com

VESDA VEدتکتور

baner arow

دتکتور VESDA VE

 

نسل جدید دتکتورهای مکشی VESDA با جدیدترین تکنولوژی

شرکت وزدا  پیشگام تکنولوژی شناسایی دود سیگنال (ASD) با تجربه ای قریب به 30 سال است، به عنوان بهترین در جهان شناخته شده است. محافظت از افراد، دارایی های غیرقابل جایگزینی و زیرساخت های مهم مأموریت این شرکت در شناخته ترین فضاهای جهان است.
دتکتورهای سری VESDA-E نسل بعدی دتکتورهای VESDA است که دارای قابلیت های نوآورانه ایست که به طور چشمگیری تجربه VESDA را بهبود می بخشند.
دتکتورهای سری VESDA-E دارای حساسیت بالایی تا 15 برابر بیشتر از VESDA VLP هستند و حداقل سه بار بهتر در تشخیص گرد وعبار، تا دو برابر طول عمر بالاتری ضمن حفظ حساسیت پایدار در طول زمان مصرف و 8٪ مصرف برق کمتری دارند.

VEدتکتورVESDA FLEX با قابلیت انعطاف پذیری و امکان برنامه نویسی برای حداکثر انعطاف پذیری با استفاده از ماژول های گسترش Stax که به راحتی به دتکتورهای VESDA-E متصل می شوند و جهت اضافه کردن قابلیت های اضافی و برنامه های آنالیزی Xtralis که قابل خریداری، دانلود، پیکربندی و مدیریت از راه دور از طریق اینترنت را در اختیار قرار می دهند.
VESDA Analytics ویژگی های مشخصه ای منحصر به فرد را جهت تشخیص هدف و پاسخ کارآمد فراهم می کند و تجزیه و تحلیل وضعیت ها را در دسترس قرارمی دهد که شامل DieselTrace، WireTrace و DustTrace می باشند.
VESDA Verify، آگاهی موقعیتی را برای بهبود زمان پاسخ، کارایی و کارآیی از طریق آدرس دهی نقطه به نقطه برای 120 مکان فراهم می کند.
VESDA Connect، گزینه های اتصال گسترده ای از قبیل اترانت، وای فای، USB، VESDAnet و رله ها را فراهم می کند تا هزینه نصب، راه اندازی، نظارت و نگهداری را کاهش دهد.
VESDA TCO، هزینه کل هزینه مالکیت (TCO) را از طریق ارزش Capex، صرفه جویی Opex، نصب سریع Plug & Play، شبکه های بدون طراحی طراحی، گزینه های نظارت گسترده و سازگاری عقب را کاهش می دهد. با VESDA-E شما می توانید TCO را تا 15٪ کاهش دهید.
دتکتورهای سری VESDA-E پیشرفته تر، با قابلیت اطمینان بالاتر و بسیار انعطاف پذیر تر هستند!

 

کاربرد دتکتور vesda veدتکتورهای سری VESDA-E چگونه کار می کنند؟


هوا به طور مداوم از منطقه حفاظت شده از طریق شبکه لوله ای نمونه گیری هوا به سمت آشکارساز با کارآیی بالا کشیده می شود.
هوا از هر لوله های نمونه برداری از طریق یک سنسور جریان عبور می کند و سپس یک نمونه از هوا از طریق ماژول نمونه گیری، پس از اولین عبور از فیلتر، به داخل محفظه تشخیص Flair کشیده می شود.
یک فیلتر اضافی هوای تمیز را برای محافظت از سطوح اپتیکی داخل اتاق تشخیص از آلودگی فراهم می کند.
محفظه تشخیص Flair از معادل 330،000 سنسور و الگوریتم های پیشرفته برای تشخیص دود و ویژگی های نوع ذره استفاده می کند.
اگر دود تشخیص داده شده بالاتر از آستانه های هشدار تنظیم شده باشد به عنوان یک وضعیت هشدار، اکشن، آتش 1 یا آتش 2 گزارش شده است.
هوا از آشکارساز خارج می شود و ممکن است دوباره به منطقه حفاظت شده منتقل شود. هشدارها را می توان از طریق رله و VESDAnet به سیگنال داد. اینترنت و وایفای میتواند برای نظارت پیکربندی مورد استفاده قرار گیرد . یک رابط USB نیز برای تنظیم اولیه ارائه شده است.
یک سری از LED های هشدار، ایرادات، غیر فعال شدن ها و وضعیت آشکارساز را نشان می دهند. یک دکمه اجازه می دهد تا کاربر به بازنشانی یا غیر فعال کردن آشکارساز اقدام نماید. علاوه بر این، یک صفحه نمایش 3.5 اینچی LCD نشانگر وضعیت آشکارساز، از جمله سطح دود و یک سطح نوار دود، آستانه های آالرم، وضعیت مشکل،درصد جریان هوا، وضعیت نرمال بودن و زندگی فیلتر استفاده می شود.

نسل جدید دتکتورهای VESDA با کاریردهای ویژه زیر:


1- +VESDA Smoke

اساس دتکتورهای سری VESDA-E بر تکنولوژی تشخیص Flair  می باشد. فن آوری تشخیص Flair با  افزایش حساسیت  تا 15 برابر بیشتر از VESDA VLP، حداقل سه بار بهتر در تشخیص گرد و غبار، تا دو برابر طول عمر بالاتر ضمن حفظ حساسیت در طول زمان کارکرد را داراست.
توانایی +Smoke بر بهبود جنبه های کلیدی مربوط به تشخیص دود تمرکز دارد، از جمله:

1. عملکرد تشخیص
- حساسیت نسبتا بهتر
- زمان پاسخ سریعتر
2. قابلیت اطمینان تشخیص
- ثبات درجه حرارت عامل
- حداقل هشدارهای مزاحم
3. عملکرد مداوم در طول زمان
- در معرض دراز مدت در معرض گرد و غبار
4. کارایی عملیات
- مصرف برق کمتر در هر واحد


2- VESDA Flex

VESDA FLEX

VESDA FLEX برای افزایش حداکثر انعطاف پذیری از قابلیت افزایش قابلیت اطمینان و برنامه نویسی آینده استفاده می کند.
• ماژول های گسترش Stax سخت افزاری با شناسه VESDA-E ادغام شده اند تا قابلیت های اضافی از جمله منبع تغذیه یکپارچه، خودکار لوله پاک و ECO را شناسایی کنند.
• نرم افزار Xtralis به همراه اپلیکیشن Xapps که می تواند از طریق اینترنت به صورت آنلاین قابل خریداری، دانلود است، امکانات پیکربندی و مدیریتی مناسبی را در اختیار قرار می دهد.

3- VESDA Analytics

VESDA Analytics

VESDA Analytics اثربخشی تشخیص دود را با فراهم آوردن اطلاعات احتمالی مکمل برای تشخیص هدفمند و پاسخ کارآمد بهبود می بخشد.
تجزیه و تحلیل به کمک نرم افزارهای Xtralis VSM4 و iVESDA برای پاسخ محلی و از راه دور یکپارچه قابل استفاده اند. مثالهای تجزیه و تحلیل VESDA-E شامل DieselTrace، WireTrace و DustTrace است.


4- VESDA Verify

VESDA Verify

VESDA Verify آگاهی موقعیتی را برای بهبود زمان پاسخ، کارایی و اثربخشی از طریق آدرس دهی نقطه به نقطه تا 120 مکان فراهم می کند. VESDA-E VEA هشدار زودهنگام قابل اعتماد را با حداقل هشدارهای مزاحم، نگهداری متمرکز با قابلیت ورود به عقب ساخته شده و بررسی کامل یکپارچگی سیستم فراهم می کند.


5- اتصالات VESDA

اتصالات VESDA

VESDA اتصالاتی با قابلیت های شبکه و برنامه نویسی انعطاف پذیر را که باعث کاهش هزینه های نصب، راه اندازی، نظارت و نگهداری از طریق گزینه های اتصال گسترده و ابزار تشخیصی از راه دور از جمله اترنت، فای، USB، VESDAnet و رله می شود، فراهم می کند.

جدول مقایسه مدل های خانواده VE

جدول مقایسه مدل های خانواده vesda VE

 

VESDA VEA دتکتور
VESDA VEA

سری VEA دتکتورهای VESDA یک رویکرد جدید در حوزه دتکتورهای آدرس پذیر را معرفی می کند. دتکتورهای سری VEA با استفاده از یک شبکه لوله ها با قطرهای کم و دارای نقاط نمونه برداری در محدوده ی حفاظت شده، قابلیت آدرس پذیری دقیق فراهم می آورد. این دتکتورها به طور فعال از طریق نمونه برداری، تجزیه و تحلیل اطلاعات و تشخیص میزان حضور ذرات دود در یک ماژول مرکزی عمل می نمایند.

VESDA VEP دتکتور
VESDA VEP

کمپانی Xtralis با بیش از 30 سال نوآوری، اقدام به تولید تجهیزاتی با بالاترین سرعت و هشدار بسیار زود هنگام می نماید.
درست همانند VEU، VEP از تمام چهار مهارت در یک محصول استفاده می کند. از 200 مورد اختراع ثبت شده که مالکیت فکری آن متعلق به VESDA می باشد، بیش از 100 اختراع جدید در طول توسعه پلت فرم VESDA-E ثبت شده است که به شما احساس نوآوری را می بخشد.

 

VESDA VEU دتکتور
VESDA VEU

آشکارسازهای دود VEU از سری VESDA-E است. این دتکتورها دارای محدوده حساسیت فوق العاده گسترده تری هستند. همچنین 15 برابر قدرتمند تر از VESDA VLP می باشند. از دیگر ویژگی ها اینکه دارای حفره های نمونه برداری بیشتر، پوشش بیشتر تا 40٪ در کاربردی مختلف را فراهم می نمایند.

آوند انرژی