021-22530423   |   support@avandenergy.com

آوند انرژی

دتکتورvesda vlc

baner arow

دتکتور VESDA VLC

 برند شماره یک جهان در تولید دتکتورهای مکشی

این دتکتورها سریعترین زمان تشخیص را در یک محیط با ریسک آتش سوزی بالا فراهم می کند که نتیجتا از جان، اموال و لطمه به کسب وکار شما محافظت می نماید. از آنجاییکه دتکتورهای VESDA گستره وسیعی از حساسیت ها و سطوح مختلف هشدار راشامل می گردد، زمان کشف حریق را بهبود می بخشد.
دتکتورهای VESDA به عنوان برند شماره یک جهانی دتکتورهای مکشی در سراسر جهان، قابلیت اطمینان، پایداری و عمکلرد مطمئن را به ارمغان می آورد.این دیاگرام واکنش دتکتورها را در چندین مورد نشان می دهد. توجه داشته باشید که کشف حریق در نخستین لحظه ها باعث به وجود آمدن فرصت های مناسبی در راستای مهار و کنترل حریق می گردد. حتی می توان به تعریف دو سطح هشدار برای اعلام حریق نمود. این ویژگی منحصر بفرد مخصوص این نوع دتکتورهاست.

VESDA دتکتور vlc

دتکتورهای VESDA چگونه کار می کنند؟

دتکتورهای VESDA از طریق مکش مداوم هوا به داخل شبکه لوله ای کارایی بالا را به ارمغان می آورند. هوای مکش شده توسط دستگاه از دو مرحله فیلتر عبور می کند. فیلتر اول گرد و غبار هوا را قبل از ورود به سنسور نوری دتکتور حذف می نماید. فیلتر دوم بسیار ریز مجددا اقدام به تسویه هوا جهت اطمینان به عم آسیب به دتکتور می نماید.

بعد از عبور هوا از فیلتر به سمت چمبر که شامل یک سنسور لیزری نوری است، هدایت می شود. وقتی که وجود حضور داشته باشد، نور در محغظه چمبر منتشر می شود و بلافاصله توسط دستگاه شناسایی می گردد. سیگنال از طریق نمایشگر اطلاعات حال از پردازش و میزان حضور دود را نشان می دهد. دتکتورهای وزدا امکات انتقال این اطلاعات را به یک پنل کنترل مرکزی به عنوان برنامه مدیریت مرکزی نیز دارند که از طریق رله ها یک مداخله گر رده بالا (HLI) این امر امکان پذیر است.

آشکارساز VESDA VLC تست شده و گواهی شده و دارنده تمام مزایای دتکتورهای تشخیص دود می باشد. همچنین دارای هشدار بسیار زودرس در محیط دریایی را نیز ارائه می دهد. این امر از طریق آزمایش های اضافی برای اطمینان از عملکرد محصول در کاربری های متعدد حتی دریایی به چالش کشیده شده اند.


VLC ترکیبی از فن آوری تشخیص VESDA VLP به همراه یک طراحی حاوی یک محفظه جمع و جور با نمایشگر ساده است.

vesda VLC دتکتورشرح عملکرد آشکارساز VESDA VLC

VLC از دو بخش تشکیل شده است: محفظه اصلی و قاب جلویی.
محفظه اصلی شامل تمام اجزای اصلی آشکارساز است و همه اقلام مانند بورد اصلی پردازنده و چمبر آشکارساز که می بایست از منطقه دسترسی عمومی دور باشد توسط آن محافظت می شود.
نمایشگر شامل:
• 5 چراغ LED: Fire، Pre-Alarm، هشدار، خطا، OK، تنظیم مجدد / جداسازی می باشد.
• دکمه تنظیم مجدد / جداسازی

انواع مدل های VLC

 ین دتکتورها پیشنهاد مناسبی برای محیط های کوچک و متوسطی که هزینه و سرعت تشخیص اهمیت دارد، مناسب است. و دارای رنج وسیعی از حساسیت هستند. (0.005 to 20% obs/m) در این سری از دتکتور ها امکان تعریف 3 سطح هشدار برای هر لوله با نام های Alert, Pre-Alarm, Fire وجود دارد و در دو مدل وجود دارند. یکی از مدل ها دارای مداخله گر رله دار (RO) و دیگری بدون رله با قابلیت ارتباط با (VESDAnet (VN هستند. همچنین مدل دیگری وجود دارد که مناسب مناطق خطرناک (زون 2) می باشد.

 

VLC EX دتکتور
VESDA VLC-EX

این دتکتور تمام ویژگی های مطرح شده را شامل می شود و همچنین قابل استفاده برای محیط های دارای گازهای قابل اشتعال را شامل می گردد. (Zone 2 classification) در این سری نیز دتکتور ها امکان تعریف 3 سطح هشدار برای هر لوله با نام های Alert, Pre-Alarm, Fire دارند. محفظه این تجهیز دارای IP54 و از جنس stainless steel می باشد.

01 solution

01 product

01 atashneshani

01 catalog

آوند انرژی