021-22530423   |   support@avandenergy.com

vesda vli دتکتور

baner arow

دتکتور VESDA VLI

دتکتور مکشی برای محیط های صنعتی و سخت

VLI دتکتور


مناسب ترین انتخاب جهت تشخیص دود برای کاربرد و محیط هایی با حساسیت بالا

تعداد زیادی از آشکارسازها جهت استفاده برای محیطهای سخت و صنعتی مناسب هستند، اما متاسفانه تمام این ادعاها قابل اعتماد نیستند. عملکرد ضعیف در حین اجرا، افزایش هزینه های تعمیر و نگهداری و عدم تناسب دستگاه با کاربری انتخاب شده، از مشکلات واحدهای صنعتی است و سبب عدم اعتماد به سیستم تشخیص دود تنها برای کاربر نهایی می گردد.
زمان از دست داد شده در هنگام وقوع آتش رابطه معکوسی با چگونگی سیستم تشخیص دود دارد. هرچه حساسیت، قابلیت اطمینان و عملکرد سیستم تشخیصی مناسب تر باشد، خطر و ضرر کمتری متوجه شماست. به همان اندازه مهم است که سیستم تشخیص جوابگوی نیاز فضایی که سیستم در آن نصب شده است،باشد و دارای طول عمر مناسب با حداقل خدمات و تعمیر و نگهداری باشد.

دتکتورهای وزدا

با بیش از 35 سال رهبری بازار اثبات شده، با طول عمر بالا، مناسب برای برآورده کردن چالش های خاص و منحصر به فرد کاربردی صنعتی و محیط های خشن و طراحی شده است. از مهمترین مزایا می توان موارد زیر را برشمرد:
• شرایط محیطی سخت 
• حفظ حساسیت در طول عمر آشکارساز
• ارائه بهترین عملکرد تشخیص 
• ارائه یک قیمت تمام شده کمتر

کاربرد دتکتور vli

مقاوم در محیط های سخت
دتکتورهای VESDA VLI با طراحی صنعتی، باعث می شود این محصول در بسیاری از کاربری های صنعتی بدون نیاز به مهندسی خاص، پشتیبانی از طراحی سیستم و روش های تعمیر و نگهداری پیشرفته که قبلا مورد نیاز بود، مورد استفاده قرار گیرد. ویژگی های کلیدی که قابلیت استفاده در این محیط را فعال می کنند عبارتند از:
• اولین فیلتر هوشمند ثبت شده در جهان بدون نیاز به فیلترهای خارجی و افزایش عمر مفید به طور قابل توجه
• فیلتراسیون ثانویه درونی، ذرات گرد و غبار زیادی را از بین می برد، به طوری که طول عمر آشکارساز را افزایش می دهد و از آلودگی های مزاحم محافظت می کند.
• محفظه IP66 برای محافظت در محیط های صنعتی و حذف نیاز به محفظه های گران قیمت است.
• امکان گسترش ظرفیت کل نمونه برداری تا 360 متر، برای پوشش دادن مناطق بزرگتر با آشکارسازهای کمتر
طراحی 100٪ ماژولار که باعث جایگزینی اجزاء آشکارسازها می شود، که زمان تعمیرات را با استفاده از قطعات یدکی در دسترس، کاهش می دهد.

 

حفظ حساسیت آشکارساز
دتکتورهای VESDA VLI با توانایی ارائه عملکرد پایدار در طول عمر مفید خود، استفاده از تکنولوژی تشخیص منحفصربفرد VESDA که از مانع تمیز کردن هوا برای پاک کردن اجزای محفظه تشخیص نوری استفاده می نماید. علاوه بر این، یک ویژگی جدید Clean Air Zero جدید، نوآورانه و اختراع شده، بالاترین درجه پایداری آشکارساز را فراهم می کند.
VESDA به هیچ یک از الگوریتم های پیش بینی کننده برای جبران کوتاه مدت یا ریزش طولانی مدت متکی نیست. این اجتناب ناپذیری پیاده سازی منجر به تخریب عملکرد آشکارساز و زمان تشخیص بیشتر می شود و زمان تشخیص در هنگام آتش سوزی را بیشتر می کند.
از مزایای دتکتورهای VESDA می توان به توانایی تنظیم آستانه های هشدار بالای سطوح آلودگی موجود در فضاهای خاص را در راستای محافظت بیشتر در برابر هشدارهای مزاحم اشاره نمود.


ارایه بهترین عملکرد 
طول عمر بی نظیر دتکتور

این دتکتور در طول سالیان متمادی با حفظ پایداری و عملکرد بالا و عدم نیاز به تعویض قطعات و فیلتر امنیت بالایی را به ارمغان می آورد.

 دتکتور وزدا

آوند انرژی