021-22530423   |   support@avandenergy.com

آوند انرژی
 • اعلام حریقاعلام حریق
  • Fire Alarm

   سیستم های اعلام حریق هوشمند برای اطلاع رسانی در شرایط اولیه تشکیل حریق طراحی شده و با کوچکترین دود یا حرارت فعال شده و محلی که حریق در آن در حال شکل گرفتن می باشد را شناسایی و با فعال شدن هشدارهای سیستم اقدام به اطلاع رسانی می نماید و در صورت اتصال به سیستم اطفا حریق با ارسال سیگنال هایی به سیستم اطفا باعث فعال سازی سیلندرهای آتش نشانی شده که این سیستم با عملیات خنک سازی خودکار خود آتش را فرو نشانده و از گسترش دامنه آن جلوگیری می نماید.

   fire alarm megamenu

 • اطفای گازیاطفای گازی
  • fire alarm 2x tile fire alarm est3 tile
      

   fire suppression system

   طي دهه هاي متمادي سيسـتم هاي اطفاى حريق اتوماتيك، نقش بسيار مهمى در حفاظت از حريق ايفا نموده اند. نوع ماده اطفا كننده از يك سو و فن آوري مربوطه از سوي ديگر در حال پيشرفت می باشد.

   fire alarm megamenu

 • کابل اعلام حریقکابل اعلام حریق
  • fire alarm 2x tile fire alarm cable tile fire alarm est3 tile
   آزمون کابل اعلام حریق    

   Fire Alarm cable

   کابل اعلام حریق یا کابل نسوز دارای طراحی ویژه جهت کابل کشی سیستم های اعلام حریق می باشد.

   fire alarm megamenu

 • شیر اطفای حریقشیر اطفای حریق
  • زون اسمبلی شیر پروانه ای شیر قطع کن
   شیر یک طرفه شیر تست و تخلیه استرینر Strainers Valve
   fire alarm Genesis notification and alert tile    

   Sprinkler Fire Fighting System

   در سیستم تر فشار لازم به صورت دائم در لوله ها و پشت اسپرینکلرها وجود دارد.هنگامی که اسپرینکلرها فعال شوند منجر به عملکرد کل سیستم شامل انواع شیرآلات و سایر متعلقات می شود.

   fire alarm megamenu

 • اسپرینکلر و ملحقاتاسپرینکلر و ملحقات
  • fire alarm 2x tile fire alarm cable tile fire alarm est3 tile
   اطفای آبی    

   Sprinkler Accessories

   یکی از اجزای سیستم های اطفای حریق اتوماتیک محسوب می گردد. اسپرینکلر زمانی که اثری از آتش‌سوزی را تشخیص دهد، مانند وقتی که دما از میزان مشخصی فراتر رود، آب را تخلیه می‌کند. عملکرد اسپرينكلر به این صورت است که پاشنده‌ها داراي حباب شيشه‌اي شامل مايع حساس به حرارت هستند كه در مواجه با آتش به صورت مستقل شكسته شده و باعث پاشيده شدن آب روي آتش و كنترل آن مي‌شوند. 

   اسپرینکلر آتش

 • دتکتورمکشیدتکتورمکشی
  • fire alarm 2x tile fire alarm cable tile fire alarm est3 tile
   fire alarm Genesis notification and alert tile    

   Aspirating Smoke Detector

   هشدار بسیار سریع و زود هنگام دتکتورهای VESDA زمانی را جهت بررسی، مداخله و جلوگیری از خرابی های تجاری برای شما می خرد. علاوه بر این از آسیب، خرابی و هزینه های سرکوب خطا جلوگیری می نماید.

   fire alarm megamenu

 • برند هابرند ها
  • Brand

    

   fire alarm megamenu

 • مقالاتمقالات
  • دانشنامه
   encyclopedia-sparticle.jpg
   مقالات عمومی
   papular-article.jpg
   مقالات تخصصی
   article-sp.jpg
 • logo web big

دتکتور vesda vea

baner arow


دتکتور VESDA VEA

نگاهى دوباره به اعلام حریق آدرس پذیر

VEA Front

قابلیت نظارت جامع، تست و نگهدارى متمرکز و سهولت نصب

دتکتور وزدا

سری VEA دتکتورهای وزدا یک رویکرد جدید در حوزه دتکتورهای آدرس پذیر را معرفی می کند. دتکتورهای سری VEA با استفاده از یک شبکه لوله ها با قطرهای کم و دارای نقاط نمونه برداری در محدوده ی حفاظت شده، قابلیت آدرس پذیری دقیق فراهم می آورد. این دتکتورها به طور فعال از طریق نمونه برداری، تجزیه و تحلیل اطلاعات و تشخیص میزان حضور ذرات دود در یک ماژول مرکزی عمل می نمایند. این دتکتورها به دلیل نمونه برداری فعال و ارسال گزارشات مداوم به مرکز نظارت از قابلیت اطمینان بالایی برخوردارند. امکان نصب و راه اندازی سریع از طریق شبکه ی لوله های باریک و اتصالات علاوه بر انعطاف پذیری سبب کاهش زمان و هزینه نصب شده است. این آشکارساز قابلیت پشتیبانی از 40 حفره نمونه برداری را دارا هستند که قابل ارتقا تا 120 حفره از طریق یک پنل مدیریت مرکزی می باشد. لوله های شبکه به طور کامل تحت نظارت و نقاط نمونه برداری، اطمینان از دسترسی به سیستم در کل شبکه هستند. تست مرکزی و تعمیر و نگهداری در مکان های قابل سترس، زمان ارایه خدمات را تا 90٪ کاهش می دهد.
کاهش هزینه های مالکیت و امکان سرویس دهی تا 500 آدرس، تعمیر و نگهداری از راه دور، عدم ایجاد وقفه در کسب و کار از مهم ترین ویژگی های این روش است. امکان ارتباط از طریق ورودی WAN و اپلیکشین iVESDA دسترسی از راه دور و ارتباط کارآمد و موثر با این سیستم ها فراهم می کند.

 • نمونه برداری فعال و نظارت کامل بر شبکه لوله ها و نقاط نمونه برداری، نظافت اتوماتیک، اطمینان از دسترسی کامل سیستم و حداقل هشدارهای خطا

لوله های شبکه نمونه برداری دارای قابلیت انعطاف بالا و اتصالات مناسب هستند. همچنین بدلیل غیر فعال بودن نقاط نمونه برداری نیازی به رعایت الزامات مربوط به کدهای برقی نیست. وجود شماره سریال های منحصر به فرد لوله ها با طول های بالا امکان طراحی و نصب سریعتر را میسر می سازد.

 • فن آوری پیشرفته این شرکت سعی آن دارد تا از وقوع فجایع جلوگیری نماید و از زیرساخت های تجاری، اموال یا تداوم کسب و کار شما محافظت نماید.

 دتکتور VESDA VEA

ویژگی ها

1- آشکارسازى مطمئن

نمونه بردارى فعال و نظارت کامل بر شبکه لوله ها و نقاط نمونه بردارى، نظافت اتوماتیک، اطمینان از دسترسى کامل سیستم و حداقل هشدارهاى خطا

2- سهولت و انعطاف پذیرى در نصب

لوله هاى شبکه نمونه بردارى داراى قابلیت انعطاف بالا و اتصالات مناسب هستند. همچنین بدلیل غیر فعال بودن نقاط نمونه بردارى نیازى به رعایت الزامات مربوط به کدهاى برقى نیست. وجود شماره سریال هاى منحصر به فرد لوله ها با طول هاى بالا امکان طراحى و نصب سریعتر را میسر مى سازد.

3- کاهش هزینه هاى مالک و نگهدارى

تمرکز تست و نگهدارى در این دتکتورها زمان ارایه خدمات را تا 09 ٪ کاهش مىدهد و هزینه هاى مالک تا 60 ٪ کاهش مى یابد. نظارت کامل از طریق سیستم مرکزى خدمات تا 500 آدرس در روز را میسر مى سازد .همچنین وجود قطعات یدکى و اجزاى قابل جایگزین زمان و هزینه خدمات و نگهدارى را بشدت کاهش مى دهد.

4- عملکرد بدون وقفه

امکان تست و نگهدارى از راه دور ، آمناسب براى فضا هاى کاربردى که در آن امکان توقف عملیات تجارى نبوده و یا دسترسى محدود وجود دارد، مانند مراکز بهداشتى، ساختمان هاى دولتى، کسب و کار با دارایى هاى محرمانه، زندان و هتل ها ایده آل است.

5- عملکرد موثر و کارا

iVESDA و بى سیم است. برنامه WAN بهترین در امکانات اتصال از جمله VEA را فراهم مى کند که امکان پیشبرد و آماده سازى خدمات VEA دسترسى از راه دور به جهت صرفه جویى در زمان وهزینه به همراه اجتناب از بازدیدهاى مکرر را فراهم مى سازد.

 

مهم ترین مزایاى این روش نسبت به روش هاى معمولى:

دتکتورهاى نقطه اى در برخى محیط ها قابل استفاده نیست.
در برخى فضاها دسترسى به منطقه مورد حفاظت آسان نیست.
امکان وقفه در برخى صنایع وجود ندارد.
هزینه نصب و نگهدارى برخى روش ها بالاست.
وقوع خطاى کاذب در سیستم اعلام حریق براى برخى فضاها هزینه بر است.
جهت پوشش کامل فضا بایستى از آشکارسازهاى نقطه اى با تراکم بالا استفاده نمود.

 

01 solution

01 product

01 atashneshani

01 catalog

آوند انرژی