021-22530423   |   support@avandenergy.com

دتکتور vesda veu

baner arow

 

 برند شماره یک جهان در تولید دتکتورهای مکشی

این دتکتورها سریعترین زمان تشخیص را در یک محیط با ریسک آتش سوزی بالا فراهم می کند که نتیجتا از جان، اموال و لطمه به کسب وکار شما محافظت می نماید. از آنجاییکه دتکتورهای VESDA گستره وسیعی از حساسیت ها و سطوح مختلف هشدار راشامل می گردد، زمان کشف حریق را بهبود می بخشد.
دتکتورهای VESDA به عنوان برند شماره یک جهانی دتکتورهای مکشی در سراسر جهان، قابلیت اطمینان، پایداری و عمکلرد مطمئن را به ارمغان می آورد.این دیاگرام واکنش دتکتورها را در چندین مورد نشان می دهد. توجه داشته باشید که کشف حریق در نخستین لحظه ها باعث به وجود آمدن فرصت های مناسبی در راستای مهار و کنترل حریق می گردد. حتی می توان به تعریف دو سطح هشدار برای اعلام حریق نمود. این ویژگی منحصر بفرد مخصوص این نوع دتکتورهاست.

 VESDA Detector Face

دتکتورهای VESDA چگونه کار می کنند؟

دتکتورهای VESDA از طریق مکش مداوم هوا به داخل شبکه لوله ای کارایی بالا را به ارمغان می آورند. هوای مکش شده توسط دستگاه از دو مرحله فیلتر عبور می کند. فیلتر اول گرد و غبار هوا را قبل از ورود به سنسور نوری دتکتور حذف می نماید. فیلتر دوم بسیار ریز مجددا اقدام به تسویه هوا جهت اطمینان به عم آسیب به دتکتور می نماید.
بعد از عبور هوا از فیلتر به سمت چمبر که شامل یک سنسور لیزری نوری است، هدایت می شود. وقتی که وجود حضور داشته باشد، نور در محغظه چمبر منتشر می شود و بلافاصله توسط دستگاه شناسایی می گردد. سیگنال از طریق نمایشگر اطلاعات حال از پردازش و میزان حضور دود را نشان می دهد. دتکتورهای VESDA امکات انتقال این اطلاعات را به یک پنل کنترل مرکزی به عنوان برنامه مدیریت مرکزی نیز دارند که از طریق رله ها یک مداخله گر رده بالا (HLI) این امر امکان پذیر است.
کمپانی Xtralis با بیش از 30 سال نوآوری، اقدام به تولید تجهیزاتی با بالاترین سرعت و هشدار بسیار زود هنگام می نماید.
آشکارسازهای دود VEU از سری VESDA-E است. این دتکتورها دارای محدوده حساسیت فوق العاده گسترده تری هستند. همچنین 15 برابر قدرتمند تر از VESDA VLP می باشند. از دیگر ویژگی ها اینکه دارای حفره های نمونه برداری بیشتر، پوشش بیشتر تا 40٪ در کاربردی مختلف را فراهم می نمایند.

vesda veu دتکتور

تکنولوژی تشخیص Flair

Flair یک اتاق تشخیص جدید انقلابی است که هسته VESDA-E VEU را تشکیل می دهد، تشخیص بهتر، هشدار مزاحم کمتر، ثبات بالاتر، افزایش طول عمر و ویژگی های ذرات را ایجاد می کند. تصویربرداری مستقیم از ذرات نمونه با استفاده از یک تصویرگر CMOS همراه با چند دیودهای عکس، اطلاعات بسیار بیشتری را فراهم می کند که می تواند برای استخراج اطلاعات قابل اجرا در مورد ذرات مشاهده شده با استفاده از تجزیه و تحلیل استفاده شود.

 

 

 

  

آوند انرژی