021-22530423   |   support@avandenergy.com

آوند انرژی
 • اعلام حریقاعلام حریق
  • Fire Alarm

   سیستم های اعلام حریق هوشمند برای اطلاع رسانی در شرایط اولیه تشکیل حریق طراحی شده و با کوچکترین دود یا حرارت فعال شده و محلی که حریق در آن در حال شکل گرفتن می باشد را شناسایی و با فعال شدن هشدارهای سیستم اقدام به اطلاع رسانی می نماید و در صورت اتصال به سیستم اطفا حریق با ارسال سیگنال هایی به سیستم اطفا باعث فعال سازی سیلندرهای آتش نشانی شده که این سیستم با عملیات خنک سازی خودکار خود آتش را فرو نشانده و از گسترش دامنه آن جلوگیری می نماید.

   fire alarm megamenu

 • اطفای گازیاطفای گازی
  • fire alarm 2x tile fire alarm est3 tile
      

   fire suppression system

   طي دهه هاي متمادي سيسـتم هاي اطفاى حريق اتوماتيك، نقش بسيار مهمى در حفاظت از حريق ايفا نموده اند. نوع ماده اطفا كننده از يك سو و فن آوري مربوطه از سوي ديگر در حال پيشرفت می باشد.

   fire alarm megamenu

 • کابل اعلام حریقکابل اعلام حریق
  • fire alarm 2x tile fire alarm cable tile fire alarm est3 tile
   آزمون کابل اعلام حریق    

   Fire Alarm cable

   کابل اعلام حریق یا کابل نسوز دارای طراحی ویژه جهت کابل کشی سیستم های اعلام حریق می باشد.

   fire alarm megamenu

 • شیر اطفای حریقشیر اطفای حریق
  • زون اسمبلی شیر پروانه ای شیر قطع کن
   شیر یک طرفه شیر تست و تخلیه استرینر Strainers Valve
   fire alarm Genesis notification and alert tile    

   Sprinkler Fire Fighting System

   در سیستم تر فشار لازم به صورت دائم در لوله ها و پشت اسپرینکلرها وجود دارد.هنگامی که اسپرینکلرها فعال شوند منجر به عملکرد کل سیستم شامل انواع شیرآلات و سایر متعلقات می شود.

   fire alarm megamenu

 • اسپرینکلر و ملحقاتاسپرینکلر و ملحقات
  • fire alarm 2x tile fire alarm cable tile fire alarm est3 tile
   اطفای آبی    

   Sprinkler Accessories

   یکی از اجزای سیستم های اطفای حریق اتوماتیک محسوب می گردد. اسپرینکلر زمانی که اثری از آتش‌سوزی را تشخیص دهد، مانند وقتی که دما از میزان مشخصی فراتر رود، آب را تخلیه می‌کند. عملکرد اسپرينكلر به این صورت است که پاشنده‌ها داراي حباب شيشه‌اي شامل مايع حساس به حرارت هستند كه در مواجه با آتش به صورت مستقل شكسته شده و باعث پاشيده شدن آب روي آتش و كنترل آن مي‌شوند. 

   اسپرینکلر آتش

 • دتکتورمکشیدتکتورمکشی
  • fire alarm 2x tile fire alarm cable tile fire alarm est3 tile
   fire alarm Genesis notification and alert tile    

   Aspirating Smoke Detector

   هشدار بسیار سریع و زود هنگام دتکتورهای VESDA زمانی را جهت بررسی، مداخله و جلوگیری از خرابی های تجاری برای شما می خرد. علاوه بر این از آسیب، خرابی و هزینه های سرکوب خطا جلوگیری می نماید.

   fire alarm megamenu

 • برند هابرند ها
  • Brand

    

   fire alarm megamenu

 • مقالاتمقالات
  • دانشنامه
   encyclopedia-sparticle.jpg
   مقالات عمومی
   papular-article.jpg
   مقالات تخصصی
   article-sp.jpg
 • logo web big

نظارت مرکزیbaner arow

 


نظارت مرکزی

حس خوب آرامش با سیستم مانیتورینگ آوند

 مانیتورینگ آوند

 

نرم افزار مانیتورینگ شرکت آوند انرژی یکی از بهترین پکیج های نرم افزاری مانیتورینگ حال حاضر با آخرین دستاوردهای نوین تکنولوژی می باشد که قدرت، انعطاف پذیری، حس اطمینان و سهولت کاربری را برای سازمان شما به ارمغان می آورد.
مانیتورینگ در لغت به معنای نظارت و پایش می باشد، در سیستم هایی که عملکرد صحیح و پایداری آنها اهمیت دارد، از سیستم های مانیتورینگ استفاده می شود، بعنوان مثال از مصادیق مانیتورینگ می توان به صفحه ی کیلومتر خودرو اشاره کرد که از طریق علائم بصری به عملکرد صحیح خودرو و همچنین از محل مشکلات بوجود آمده اطلاع پیدا کرد.
گستره عملکرد سیستم مانیتورینگ:
01
در سیستم مانیتورینگ آوند انرژی زمان وقوع یک رخداد (فعال شدن هر نوع دتکتور) اعم از آتش سوزی، دزدی و غیره، پنل هوشمند مرکزی منشا رخداد را تشخیص داده و از طریق یکی از بسترهای ارتباطی موجود (اینترنت، خطوط تلفن و یا زیرساخت های مخابراتی) وقوع رخداد را به اپراتور مد نظر ارسال می نماید. حال این اپراتور می تواند یک فرد خاص در سازمان، یک گروه خاص بعنوان مثال بخش حراست سازمان و یا یک ربات از پیش تعریف شده باشد.
در نهایت و با توجه به سیاست های اعمال شده در هنگام وقوع یک رخداد و بسته به نوع آن می توان ارگان های متفاوتی را در لحظه، جهت اقدامات مورد نظر آگاه کرد. به عنوان مثال در صورت دریافت هشدار آتش سوزی که می تواند منبع آن یک دتکتور دود باشد آتش نشانی را مطلع کرد و یا با دریافت یک آلارم دزدی در کسری از ثانیه پلیس 110 را در جریان امر قرارداد.

 

Video Verification
یکی از کارامدترین و بارزترین قابلیت های سیستم مانیتورینگ امکان تجمیع سیستم دوربین های نظارتی سازمان شما با نرم افزار مانیتورینگ می باشد. از آنجا که نظارت و بررسی مداوم و 24 ساعته تعداد زیادی دوربین در یک سازمان امری خسته کننده و زمانبر می باشد با استفاده از این سیستم در زمان وقوع یک رخداد و ایجاد یک آلارم دوربین مورد نظر که نزدیک ترین فاصله به وقوع رخداد را دارد، بصورت اتوماتیک بر روی صفحه اپراتور نمایش داده خواهد شد تا علاوه بر اینکه به سرعت توجه اپراتور را به هشدار جلب کند، دیگر نیازی به پیمایش تمامی دوربین ها و کشف وقوع رخداد نباشد.


نظارت تصویر آوندنقشه و مسیریابی پرسنل
یک دیگر امکانات نرم افزار مانیتورینگ قابلیت نمایش موقعیت جغرافیایی محلی می باشد که یک هشدار در آنجا رخ داده و اپراتور به سرعت از محل وقوع آلارم با خبر خواهد شد.
همچنین با استفاده از ماژول مسیریابی این نرم افزار می توان مسیر حرکت پرسنل و یا خودرو های سازمان خود را به دقت تحت نظر قرارداده و کنترل دقیقی بر روی فعالیت آنها داشته باشید.

 

monitoring

01 solution

01 product

01 atashneshani

01 catalog

آوند انرژی