021-71192   |   support@avandenergy.com

آوند انرژی

نظارت مرکزیbaner arow

 


نظارت مرکزی

حس خوب آرامش با سیستم مانیتورینگ آوند

 مانیتورینگ آوند

 

نرم افزار مانیتورینگ شرکت آوند انرژی یکی از بهترین پکیج های نرم افزاری مانیتورینگ حال حاضر با آخرین دستاوردهای نوین تکنولوژی می باشد که قدرت، انعطاف پذیری، حس اطمینان و سهولت کاربری را برای سازمان شما به ارمغان می آورد.
مانیتورینگ در لغت به معنای نظارت و پایش می باشد، در سیستم هایی که عملکرد صحیح و پایداری آنها اهمیت دارد، از سیستم های مانیتورینگ استفاده می شود، بعنوان مثال از مصادیق مانیتورینگ می توان به صفحه ی کیلومتر خودرو اشاره کرد که از طریق علائم بصری به عملکرد صحیح خودرو و همچنین از محل مشکلات بوجود آمده اطلاع پیدا کرد.
گستره عملکرد سیستم مانیتورینگ:
01
در سیستم مانیتورینگ آوند انرژی زمان وقوع یک رخداد (فعال شدن هر نوع دتکتور) اعم از آتش سوزی، دزدی و غیره، پنل هوشمند مرکزی منشا رخداد را تشخیص داده و از طریق یکی از بسترهای ارتباطی موجود (اینترنت، خطوط تلفن و یا زیرساخت های مخابراتی) وقوع رخداد را به اپراتور مد نظر ارسال می نماید. حال این اپراتور می تواند یک فرد خاص در سازمان، یک گروه خاص بعنوان مثال بخش حراست سازمان و یا یک ربات از پیش تعریف شده باشد.
در نهایت و با توجه به سیاست های اعمال شده در هنگام وقوع یک رخداد و بسته به نوع آن می توان ارگان های متفاوتی را در لحظه، جهت اقدامات مورد نظر آگاه کرد. به عنوان مثال در صورت دریافت هشدار آتش سوزی که می تواند منبع آن یک دتکتور دود باشد آتش نشانی را مطلع کرد و یا با دریافت یک آلارم دزدی در کسری از ثانیه پلیس 110 را در جریان امر قرارداد.

 

Video Verification
یکی از کارامدترین و بارزترین قابلیت های سیستم مانیتورینگ امکان تجمیع سیستم دوربین های نظارتی سازمان شما با نرم افزار مانیتورینگ می باشد. از آنجا که نظارت و بررسی مداوم و 24 ساعته تعداد زیادی دوربین در یک سازمان امری خسته کننده و زمانبر می باشد با استفاده از این سیستم در زمان وقوع یک رخداد و ایجاد یک آلارم دوربین مورد نظر که نزدیک ترین فاصله به وقوع رخداد را دارد، بصورت اتوماتیک بر روی صفحه اپراتور نمایش داده خواهد شد تا علاوه بر اینکه به سرعت توجه اپراتور را به هشدار جلب کند، دیگر نیازی به پیمایش تمامی دوربین ها و کشف وقوع رخداد نباشد.


نظارت تصویر آوندنقشه و مسیریابی پرسنل
یک دیگر امکانات نرم افزار مانیتورینگ قابلیت نمایش موقعیت جغرافیایی محلی می باشد که یک هشدار در آنجا رخ داده و اپراتور به سرعت از محل وقوع آلارم با خبر خواهد شد.
همچنین با استفاده از ماژول مسیریابی این نرم افزار می توان مسیر حرکت پرسنل و یا خودرو های سازمان خود را به دقت تحت نظر قرارداده و کنترل دقیقی بر روی فعالیت آنها داشته باشید.

 

monitoring

آوند انرژی